Batteri kompatibel med Black & decker CS-BPX360PW (1500 mAh, 36 V)
Produktkode: CS-BPX360PW
Mærke: Cameron Sino
Produktkode: CS-BPX360PW
Mærke: Cameron Sino
4,8
fra 500+ anmeldelser på Google!
Kapacitet 1500 mAh
Rate 54 Wh
Spænding 36 V
Type Li-ion
Farve Grey black
Nettovægt 683.9 g
Mål 127.1 x 80.3 x 70 mm
Aktuelt ikke på lager (levering 3-4 uger)
545.90kr.
545.9 Ekskl. moms 25%: 436.72kr.
Antal:
Tilføj til Kurv
Dine betalingsmetoder
Hurtig vejledning til valg af batteri
Bekræft det originale batterimodel
Tjek dimensioner og stiktype
Bekræft spændingskompatibilitet
Bekræft din enhedsmodel
Hvis du er i tvivl, er du velkommen til at kontakte os, før du bestiller.
Kapacitet 1500 mAh
Rate 54 Wh
Spænding 36 V
Type Li-ion
Farve Grey black
Nettovægt 683.9 g
Mål 127.1 x 80.3 x 70 mm
545.90kr.
4,8 fra 500+ anmeldelser på Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produktet er fuldt kompatibelt med følgende enheder:
Black & Decker
40V MAX 12 IN CORDLESS CHAINSAW
40V MAX 22 IN CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX 24 IN POWERCUT CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX 24 INCH CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX CORDLESS 20 IN MOWER
40V MAX CORDLESS HEDGE TRIMMER
40V MAX CORDLESS HIGH PERFORMANCE TRIMMER
40V MAX CORDLESS CHAINSAW
40V MAX CORDLESS MOWER
40V MAX CORDLESS STRING TRIMMER
40V MAX CORDLESS SWEEPER
40V MAX ELECTRIC MOWER
40V MAX HIGH PERFORMANCE CORDLESS TRIMMER
40V MAX LITHIUM ION 20 IN MOWER
40V MAX LITHIUM SWEEPER
40V MAX STRING TRIMMER