Batteri kompatibel med Milwaukee Berner Geberit Novopress Fromm Atlas copco CS-MKM180PW (3000 mAh, 18 V)
Produktkode: CS-MKM180PW
Mærke: Cameron Sino
Produktkode: CS-MKM180PW
Mærke: Cameron Sino
4,8
fra 500+ anmeldelser på Google!
Kapacitet 3000 mAh
Rate 54 Wh
Spænding 18 V
Type Li-ion
Farve Sort
Nettovægt 682 g
Mål 117.5 x 74.8 x 73.6 mm
Aktuelt ikke på lager (levering 3-4 uger)
545.90kr.
545.9 Ekskl. moms 25%: 436.72kr.
Antal:
Tilføj til Kurv
Dine betalingsmetoder
Hurtig vejledning til valg af batteri
Bekræft det originale batterimodel
Tjek dimensioner og stiktype
Bekræft spændingskompatibilitet
Bekræft din enhedsmodel
Hvis du er i tvivl, er du velkommen til at kontakte os, før du bestiller.
Kapacitet 3000 mAh
Rate 54 Wh
Spænding 18 V
Type Li-ion
Farve Sort
Nettovægt 682 g
Mål 117.5 x 74.8 x 73.6 mm
545.90kr.