Batteri kompatibel med Ryobi CS-RYB144PW (1500 mAh, 14.4 V)
Produktkode: CS-RYB144PW
Mærke: Cameron Sino
Produktkode: CS-RYB144PW
Mærke: Cameron Sino
4,8
fra 500+ anmeldelser på Google!
Kapacitet 1500 mAh
Rate 21.6 Wh
Spænding 14.4 V
Type Ni-MH
Farve Black yellow
Nettovægt 651 g
Mål 109.5 x 74 x 104.7 mm
Aktuelt ikke på lager (levering 3-4 uger)
342.90kr.
342.9 Ekskl. moms 25%: 274.32kr.
Antal:
Tilføj til Kurv
Dine betalingsmetoder
Hurtig vejledning til valg af batteri
Bekræft det originale batterimodel
Tjek dimensioner og stiktype
Bekræft spændingskompatibilitet
Bekræft din enhedsmodel
Hvis du er i tvivl, er du velkommen til at kontakte os, før du bestiller.
Kapacitet 1500 mAh
Rate 21.6 Wh
Spænding 14.4 V
Type Ni-MH
Farve Black yellow
Nettovægt 651 g
Mål 109.5 x 74 x 104.7 mm
342.90kr.
4,8 fra 500+ anmeldelser på Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produktet kan udskiftes med følgende produkt numre:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Beskrivelse
Relaterede produkter
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Type Type: Ni-MH
Spænding Spænding: 9.6 V
Kapacitet Kapacitet: 3000 mAh
Type Type Ni-MH
Spænding Spænding: 9.6 V
Kapacitet Kapacitet: 3000 mAh
Ekskl. moms 25%: 308.72kr.
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Spænding Spænding: 9.6 V
Spænding Spænding: 9.6 V
Ekskl. moms 25%: 248.72kr.
CS-RYB144PX
CS-RYB144PX
Spænding Spænding: 14.4 V
Spænding Spænding: 14.4 V
Ekskl. moms 25%: 359.92kr.
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Spænding Spænding: 12 V
Spænding Spænding: 12 V
Ekskl. moms 25%: 317.52kr.
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Spænding Spænding: 12 V
Spænding Spænding: 12 V
Ekskl. moms 25%: 248.72kr.
Er på lager!
Find batterier, akkumulatorer, tonere og blækpatroner til dit brandede udstyr hos Techtek.
Sikker og hurtig levering
Sikker og hurtig levering
99% positive anmeldelser
99% positive anmeldelser